PostHeaderIcon USKRSNI TURNIR 2013.

U subotu 6.4.2013. u Splitu je održan 22. međunarodni Uskrsni turnir. Nastupilo je 380 judaša iz 18 klubova, a bii su prisutni borci iz Hrvatske i Izraela. JK Biokovo je sudjelovao sa 31 judašem, a osvojili smo 20 medalja; 5 zlatnih, 6 srebrnih i 9 brončanih.

1. mjesto su osvojili: Ana Hrkać ( 2X ), Lucija Bilas, Nina Katavić i Berta Kapović.

2. mjesto su osvojili: Lucija Bilas, Zina Kurdić, Ema Carević, Matea Tomaš, Vlatka Hrkać i Tara Vujčić.

3. mjesto su osvojili: Zina Kurdić, Diana Roga, Antonela Radić, Maja Stojčevski, Bobo Radić, Paola Petričević, Korina Šulenta, Iva Sokol i Pavla Carević.

Još su nastupili: Paula Radić, Nikolina Sikirić, Paula Tomaš, Tomina Čagalj, Matija Granić, Leo Kurtović, Bartul Kovač, Roko Puharić, Mateo Puharić, Josip Stojčevski, Tereza Seferović, Darko Carević, Ivan Talaja i Antea Olah.

Ana Hrkać je proglašena najboljom judašicom u U12 konkurenciji djevojčica.JK Biokovo je natjecanje završio kao najuspješniji klub u U10,U12 i U14 konkuenciji djevojčica, te je osvojio pehar za 5. mjesto u ukupnom poretku klubova.