PostHeaderIcon SPLIT OPEN 2012.

6.10.2012.  nastupili smo na 6. međunarodnom turniru SPLIT OPEN 2012. Na turniru se natjecao 381 judaš iz Hrvatske i Slovačke. 20 klubova imalo je svoje predstavnike u velikoj dvorani SC " Poljudski bazeni " . JK Biokovo su predstavljala 24 borca koji su osvojili ukupno 18 medalja, od toga 5 zlatnih, 3 srebrne i 10 brončanih.

1. mjesto su osvojili: Ana Hrkać ( 2X ), Vanessa Rogga, Matej Mijačika i Paula Radić.

2. mjesto su osvojili: Vanessa Rogga, Zina Kurdić i Stefani Stojak.

3. mjesto su osvojili: Nina Katavić ( 2X ), Maja Stojčevski ( 2X ), Matej Mijačika, Paula Radić, Lucija Bilas, Paula Tomaš, Mija Bajić i Antonela Radić.

Još su nastupili: Luka Marinović, Dado Vranješ, Nikolina Sikirić, Ante Mileta, Diana Rogga, Keti Roso, Ante Roso, Matija Granić, Leo Kurtović, Bartul Kovač, Ema Carević i Matea Tomaš.

U ukupnom poretku klubova JK Biokovo je zauzeo 5. mjesto i tako zaslužio prigodni pehar namjenjen najuspješnijim ekipama.