PostHeaderIcon SALONA OPEN 2012.

U subotu 16.6.2012. je u Solinu, u gradskoj dvorani održan 11. međunarodni judo turnir SALONA OPEN 2012., memorijal Damir Puškarić. Nastupilo je 356 judaša iz 26 klubova. Natjecali su se borci iz Hrvatske, BiH, Slovenije, Crne Gore i Austrije. Za JK Biokovo su nastupila 23 judaša, a osvojili su ukupno 18 medalja, od toga 4 zlatne, 8 srebrnih i 6 brončanih.

1. mjesto su osvojile: Nina Katavić, Diana Rogga, Ana Hrkać i Antonela Radić.

2. mjesto su osvojili: Nina Katavić, Diana Rogga, Ana Hrkać, Vanessa Rogga, Lucija Bilas, Matej Mijačika, Kristian Marijančević i Ema Carević.

3. mjesto su osvojili: Vanessa Rogga, Lucija Bilas, Matej Mijačika, Magdalena Beroš, Paula Radić i Zina Kurdić.

Još su nastupili: Luka Marinović, Dado Vranješ, Ratko Čović, Ante Staničić, Luka Radalj, Stipe Sokol, Maja Stojčevski, Mija Bajić, Leo Kurtović, Bobo Radić i Josip Stojčevski.

S ovim rezultatima JK Biokovo je bio najuspješniji u konkurenciji djevojčica do 13 godina, a u ukupnom poretku klubova je osvojio pehar za 3. mjesto. U nedjelju smo sudjelovali na randori kampu koji je bio organiziran za sudionike turnira. Ivo, Luka, Dado, Vanessa, Lucija i Ana oštrili su svoje vještine protiv judaša iz Hrvatske, BiH i Slovenije.