PostHeaderIcon SV. DUJE 2012.

U subotu 21.4.2012. u Splitu je održan 8. međunarodni judo turnir Sv. Duje. Turnir je okupio 368 judaša u dobi od 6 do 15 godina. Sudjelovalo je 16 klubova iz Hrvatske i BiH. JK Biokovo je nastupio sa 40 svojih boraca, koji su osvojili 21 medalju, od toga 4 zlatne, 8 srebrnih i 9 brončanih. Ekipno smo natjecanje završili na 5. mjestu u ukupnom poretku.

1. mjesto su osvojili: Marko Lozić, Paula Tomaš, Matej Mijačika i Vanessa Rogga.

2. mjesto su osvojili: Vlatka Hrkać, Kristijan Vrdoljak, Ema Carević, Mara Topić, Matea Tomaš, Ana Hrkać, David Vela i Kristian Marijančević.

3. mjesto su osvojili: Paola Petričević, Paula Gilić, Roko Puharić, Mija Bajić, Zina Kurdić, Nina Katavić, Diana Rogga, Lucija Bilas i Magdalena Beroš.

Još su nastupili: Ante Vidaković, Ivan Talaja, Andrej Svalina, Josip Stojčevski, Igor Ravlić, Rita Vukušić, Laura Vrdoljak, Bartul Kovač, Leo Kurtović, Kristijan Vidaković, Ela Medić, Maja Stojčevski, Stipe Sokol, Matej Marijančević, Dražen Anđelić, Nikola Anđelić, Dado Vranješ, Ratko Čović i Karlo Cvitanović.