PostHeaderIcon 1. PRVENSTVO KLUBA 2011.

Na kraju natjecateljske godine organizirali smo prvenstvo kluba. Turnir se održao 23.12.2011. u Makarskoj, u dvorani za borilačke sportove. Nastupila su 62 borca.

1. mjesto su osvojili: Darko Lovrenović, Paula Radić, Dado Vranješ, Paula Tomaš, Nikola Anđelić, Nina Katavić, Dražen Anđelić, Ana Hrkać, David Vela, Ema Carević, Luka Radalj, Antonela Radić, Leo Kurtović, Mara Topić, Marko Lozić, Luka Beroš, Bobo Radić, Ante Vidaković i Pave Pavlinović.

2. mjesto su osvojili: Jure Ravlić, Ela Batinović, Stipe Filipović, Paula Grigić Hrkać, Karlo Jukić, Lucija Bilas, Marin Eterović Sorić, Matea Filipović, Dino Beroš, Maja Stojčevski, Stipe Sokol, Laura Vrdoljak, Kristian Vidaković, Vlatka Hrkać, Roko Katavić, Šimun Pavlinović, Matija Granić, Andrej Svalina i Iva Herceg.

3. mjesto su osvojili: Karlo Cvitanović, Ivan Jukić, Ivona Zubanović, Vanessa Rogga, Magdalena Beroš Koren, Bepo Cvitanović, Petar Granić, Diana Rogga, Stefani Stojak, Ante Roso, Mija Bajić, Ela Medić, Matej Mijačika, Antonio Dominović, Matea Tomaš, Rita Vukušić, Bartul Kovač, Kristian Vrdoljak, Tiho Ćapin, Noa Zloić, Roko Puharić, Šime Mateljak, Pavla Carević i Iva Sokol.