PostHeaderIcon SOKOL KUP 2011.

10.12.2011. smo nastupili na 5. tradicionalnom judo turniru Sokol kup 2011. Turnir se održao u Splitu, u maloj dvorani za borilačke sportove na poljudskim bazenima, a osim naših boraca nastupili su i predstavnici judo klubova Tempo iz Podstrane i Sokol iz Splita. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 85 judaša, a  za JK Biokovo se borilo njih 35.

1. mjesto su osvojili: Dino Beroš, Diana Rogga, David Vela, Mija Bajić, Stefani Stojak, Mara Topić, Matea Tomaš i Stipe Filipović.

2. mjesto su osvojili: Keti Roso, Paula Tomaš, Marin Eterović Sorić, Bepo Cvitanović, Luka Radalj, Ela Medić, Ema Carević, Tiho Ćapin, Mia Čehić i Luka Marinović.

3. mjesto su osvojili: Matej Marijančević, Stipe Sokol, Ante Roso, Maja Stojčevski, Leo Kurtović, Ema Šodan, Rita Vukušić, Antonela Radić, Roko Puharić, Šimun Pavlinović, Šime Mateljak, Roko Katavić, Marko Lozić, Ivo Visković, Jure Ravlić, Ivan Jukić i Darko Lovrenović.