PostHeaderIcon BIH I NIPPON 2013.

U subotu 12.10. je u Sarajevu održan 13. međunarodni judo turnir BiH i Nippon 2013. Turnir u organizaciji Judo saveza BiH i japanske ambasade okupio je ove godine 500 judaša iz BiH, Hrvatske, Srbije i Crne Gore. Natjecanje je održano u KSC Vogošća, a tradicionalno ga je otvorio ambasador Japana u BiH Hideo Yamazaki.  Na natjecanju je sudjelovalo i 13 boraca iz JK Biokovo. Osvojeno je 18 novih medalja, po 6 zlatnih, srebrnih i brončanih.

1. mjesto su osvojili: Ana Hrkać (2X), Vanessa Rogga (2X), Nina Katavić i Zina Kurdić.

2. mjesto su osvojili: Lucija Bilas (2X), Josip Tamburović, Ema Carević, Luka Marinović i Diana Rogga.

3. mjesto su osvojili: Nina Katavić, Zina Kurdić, Josip Tamburović, Ema Carević, Mija Bajić i Antonela Radić.

Još su nastupili Maja Stojčevski i Dado Vranješ.